пятница, 19 февраля 2016 г.

Генпрокуратура оприлюднила запис з відеореєстраторів працівників поліції щодо інциденту з BMW

Слідчими прокуратури міста Києва в межах розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом загибелі 17-річного юнака під час переслідування працівниками патрульної поліції автомобіля БМВ, повідомлено про підозру одному зі співробітників Управління патрульної поліції міста Києва.

Про це на брифінгу у четвер, 18 лютого, повідомив заступник Генерального прокурора України Анатолій Матіос.

За його словами, у ході досудового розслідування кримінального провадження установлено, що 7 лютого патрульний поліцейський під час переслідування автомобіля, в якому перебувало 4 особи, перевищив службові повноваження, в порушення встановленого законом порядку здійснив постріли від яких пасажир автомобіля М. Медведєв отримав смертельне вогнепальне поранення.

Анатолій Матіос зазначив, що за результатами проведеного протягом 10 днів досудового розслідування, на підставі висновків ряду експертиз, речових доказів та отриманих документів слідчим прокуратури міста Києва правоохоронцю оголошено підозру за ч. 3 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень), ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство), ч. 2 ст. 15, п. 5 ч. 2 ст. 115 (замах на умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб) КК України.

Крім того, з урахуванням санкцій вищевказаних статей та за наявності обґрунтованих підстав слідчим до Печерського райсуду м. Києва подано клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Заступник Генерального прокурора наголосив, що прокуратурою міста Києва вживаються вичерпні заходи для забезпечення повного, всебічного та об’єктивного розслідування у кримінальному провадженні. Досудове розслідування триває.
_________________________________

EEFGroup
Воствчно-Европейская Финансовая Группа
кредит, инвестиции, лизинг
  

Отправить комментарий